این لیست هم اکنون در حال بروزرسانیست و به زودی تکمیل می شود.
طراحی وب سایت
محسن باقری

محسن باقری

طراح و توسعه دهنده وب

محسن تجربه ی خیلی خوبی در کدنویسی صفحات وب داره ، با استارتاپ ها و مراکز متعددی در حوزه طراحی وبسایت به خصوص کدنویسی فرانت اِند همکاری داشته ، با زبان PHP و فریمورک لاراول آشناست و همچنین متخصص توسعه وب سایت های وردپرسی هم هست.
تصویرساز و انیماتور
مینا جوزی

مینا جوزی

تصویرساز و انیماتور

خانم مینا جوزی عاشق کار طراحی و انیمیته ، با مجموعه‌های بازی سازی بعنوان طراح کاراکتر طراح محیط و انیماتورِ کاراکترهای بازی همکاری داشته ؛ در تصویرگری کتاب کودک نیز تجربه خیلی خوبی داره ، او ساخت موشن گرافیک رو نیز تجربه کرده و از انجام هرکاری که به این حوزه ها مربوط میشه لذت میبره :)
عکاس صنعتی و تبلیغاتی
حامد باقری

حامد باقری

عکاس صنعتی و تبلیغاتی

حامد چند سالی میشه از دریچه دوربین به دنیا نگاه می کنه ، اون تجربه همکاری با شرکت های مختلف رو داره. حامد به خاطر رشته طراحی صنعتی که خونده محصولات رو با دقت خاصی جلوی لنزش قرار میده و معتقده عکس باید مخاطب رو به معنای درون خودش ببره.
عکاس
سیدمحمد حسینی

سیدمحمد حسینی

عکاس رویدادها

محمد حدود چهارساله که مشغول عکاسیه ، اهلِ کالیفرنیاست و رویداد های مهمی مثل HussainDay ، کمپین جهانی SayYaHussain و SacramentoShiaYouthGroup رو عکاسی کرده ؛ اون میتونه پروژه های عکاسی ای که در کالیفرنیا تعریف بشه رو انجام بده ، یا در پروژه های دورکاری خارج از کالیفرنیا مشارکت کنه.
وردپرس کار
وردپرس کار

زهراسادات صفوی

وردپرس کار

تخصص اصلی خانم زهراسادات صفوی ، نصب و راه اندازی قالب ها و پلاگین های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است ؛ ایشون به پلاگین های معروف این CMS به خصوص ووکامرس مسلطن و پشتکار خوبی در رفع خطا و دیباگینگ این سیستم ها دارن.