محسن باقری

محسن باقری

دوشنبه, 12 فوریه , 2018
افزودن محتوای پیش فرض به ادیتور وردپرس در زمان ایجاد پست جدید

تاحالا به پست های وب سایت های خبرگزاری توجه کردید؟ در ابتدای تمام پست ها عبارتی مثل « به گزارش خبرگزاری فلان، … » وجود داره ، در واقع یک جمله ی ثابت که به ابتدای تمام خبرهاشون متصل میشه.

شاید شما هم یک وب سایت خبرگزاری بر روی وردپرس داشته باشید که بخواین همچین جمله ای رو در ابتدای پست هاتون داشته باشید ، و یا به صورت کلی بخواین چهارچوب ثابتی رو برای پست گذاشتنتون رعایت کنید. در اینجور مواقع بهتره بیایم و حالت پیشفرض ادیتور وردپرس رو اونطور که تمایل داریم تعیین کنیم. یعنی بجای اینکه موقع افزودن نوشته جدید، با ادیتور خالی مواجه بشیم، یک عبارت از پیش تعریف شده در ادیتور وردپرس برامون درج شده باشه. اینطوری سرعت پست گذاشتنمون هم بالاتر میره و لازم نیست هردفعه اون عبارت تکراری رو از اول بنویسیم.

 

کار با افزونه « محتوای پیش فرض وردپرس »

برای افزودن محتوای پیش فرض به ادیتور وردپرس در زمان ایجاد پست جدید کافیست افزونه ای که امروز برایتان کدنویسی کرده ام را نصب و فعال کنید.

پس از فعال سازی گزینه ای با عنوان « محتوای پیش فرض » در پیشخوان وردپرس ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن ، صفحه تنظیمات این افزونه نمایش داده میشود. عبارت مورد نظر رو مینویسیم و بر روی دکمه ” ذخیره تغییرات ” کلیک میکنیم.

افزودن محتوای پیش فرض به ادیتور وردپرس در زمان ایجاد پست جدید

حال در زمان ایجاد پست جدید ، عبارتی که در تنظیمات افزونه تعیین کردیم ، به صورت پیش فرض در صفحه ادیتور وردپرس درج شده و میتونیم به دنباله ی آن متن پست جدید را تایپ کرده و منتشر کنیم.

این افزونه وردپرسی با هزینه اندک دوهزار تومانی در دسترس شماست ، بعد از خرید میتوانید آنرا دانلود و نصب نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال ، در کامنت های همین پست مطرح کنید 🙂 حتما جواب خواهم داد.